View Notice

Оголошення тендеру на закупівлю медичних товарів та їх доставку
Procurement Process :RFQ - Request for quotation
Office :UNFPA - UKRAINE
Deadline :20-Mar-23
Posted on :09-Mar-23
Development Area :OTHER  OTHER
Reference Number :97592
Link to Atlas Project :
Non-UNDP Project
Documents :
RFQ_UKR_23_06
Overview :

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, запрошує вас надати цінову пропозицію на закупівлю медичних товарів та їх доставку в 24 медичні заклади по всій Україні (ціна включає доставку, умови постачання DAP) відповідно до специфікації у додатку.

Цей запит відкритий для всіх юридично зареєстрованих компаній в Україні, які можуть надати потрібну продукцію та послугу з доставки (або через уповноваженого представника). Пропозиції мають бути підготовлені згідно файлу RFQ у додатку і разом з відповідно заповненим і підписаним бланком цінової пропозиції в форматі PDF (ст.6,7), технічною специфікацією, сертифікатом якості/відповідності товару та фотографіями, надіслані до контактної особи тільки на вказану електронну пошту, не пізніше ніж:

понеділок, 20 березня, 2023, 17:00 за Київським часом. 

Контактна особа в UNFPA:

Iryna Bohun

Email-адреса контактної особи:

ua-procurement@unfpa.org

 

Пропозиції, надіслані на будь-яку іншу електронну пошту, не будуть прийняті до розгляду.

В разі технічних питань для подальшого роз’яснення прошу надсилати запити за наведеними далі контактними даними, не пізніше 15 березня 2023 року, 12:00 за Київським часом: контактна особа, Максим Ліушан, email-адреса: liushan@unfpa.org.

Усі ціни мають бути вказані в українських гривнях (UAH). Пропозиції можуть надаватися як з ПДВ так і без ПДВ, в залежності від обраної системи оподаткування постачальника.

Більш детальну інформацию прошу знайти у прикріпленому файлі RFQ.